Брђани - издвојено одељење

ШКОЛА У БРЂАНИМА

Школа у Брђанима је издвојено одељење ОШ "Вук Караџић" и у њој наставу похађају ученици млађих разреда.
Настава у школи се одвија у преподневној смени.  Након редовне наставе постоје две групе боравка за ученике првог и другог разреда, где са децом ради учитељица Соња Гачић и за децу трећег и четвртог разреда где ради учитељица Невена Марић. Школа се налази у лепом природном окружењу. Сви наши ђаци након завршеног четвртог разреда прелазе у матичну школу. Превоз је организован мини-бусем, а поред школе пролазе и две лиије градског превоза (аутобуси 405 и 534).

У нашој школи учитељице Снежана Карић, Милосија Марковић, Мирјана Илић и Биљана Тодоровић сваког дана дочекују децу и уче их да читају, пишу, рачунају, али и како да буду добри другари и израсту у добре и поштене људе. Испод можете погледати њихове распореде часова и термине у којима држе отворена врата.

Снежана Карић
одељење 1/3

ПОНЕДЕЉАК 4. час
Милосија Марковић
одељење 2/3
ЧЕТВРТАК 3. час
Мирјана Илић
одељење 3/3
УТОРАК 2. час
Биљана Тодоровић
одељење 4/3
ЧЕТВРТАК 4. час

Унутрашњост школе је лепо уређена, у учионицима имамо све за пријатан боравак, учење и дружење наших ђака. Ту је и уређено школско двориште са игралиштем и спортски терен. Све то можете видети ОВДЕ, а шта све радимо, како учимо и како се дружимо већ дуги низ година у нашој и Вашој школи можете погледати на линковима испод овог текста или у ГАЛЕРИЈИ/БРЂАНИ на почетној страници нашег сајта.

Новогодишњи вашар
Библиотека у Брђанима