Прњавор

Школа у Прњавору је издвојено одељење ОШ "Вук Караџић" и овде наставу похађају ученици млађих разреда. Настава се одвија у преподневној смени.  Након редовне наставе постоје две групе боравка у којима са децом раде учитељице Душица Стојадиновић и Валентина Игњатовић. Школа се налази у лепом природном окружењу. Сви наши ђаци након завршеног четвртог разреда прелазе у матичну школу. Превоз је организован мини-бусевима за све ђаке од првог до осмог разреда и док наставу похађају у издвојеном одељењу, а и када пређу у матичну школу.

У нашој школи учитељице Снежана Кундак, Иванка Товиловић, Јелена Рашковић и Невенка Мишчевић сваког дана дочекују децу и уче их да читају, пишу, рачунају, али и како да буду добри другари и израсту у добре и поштене људе. Испод можете погледати њихове распореде часова и термине у којима држе отворена врата.

Снежана Кундак
одељење 1/4

Распоред часова  ОВДЕ

Термин отворених врата
ЧЕТВРТАК 4. час
Иванка Товиловић
одељење 2/4
УТОРАК 4. час
Јелена Рашковић
одељење 3/4
УТОРАК 2. час
Невенка Мишчевић
одељење 4/4
УТОРАК 1. час

Деца уче и бораве у веома лепо уређеним и осликаним учионицама. Како све то изгледа погледајте у нашој ГАЛЕРИЈИ.