Географија

Датум: 13. Maj 2024 20:18 Категорија: Новости

Наш ученик Александар Стојић се на Републичком такмичењу из географије пласирао на друго место.

Честитамо Александру и наставници Марији Кужет!

Недеља сећања и заједништва у нашој школи

Датум: 11. Maj 2024 08:48 Категорија: Новости

Како смо нашој школи  обележили "Недељу сећања и заједништва" погледајте у видеу.

Шта знаш о саобраћају

Датум: 08. Maj 2024 09:35 Категорија: Новости

српски језик и књижевност

Датум: 08. Maj 2024 09:18 Категорија: Новости

Ученица Јелена Андрић се на Градском такмичењу из српског језика и књижевности пласирала на треће место.

Честитамо Јелени и њеној наставници Бранки Калас!

Цвети

Датум: 28. April 2024 14:21 Категорија: Новости

Патријарх Порфирије и Епископ Иларион саборно крштавају ђаке у цркви Свете Тројице у Рипњу!

Патријарх на Цвети у храму Свете Тријице

Датум: 27. April 2024 21:24 Категорија: Новости

У недељу 28. априла 2024. године, на празник Уласка Господњег у Јерусалим - Цвети, у храму Свете Тројице у Рипњу Његова Светост Патријарх српски г. Порфирије обавиће саборно крштење неколико десетина деце, младих светосаваца и ученика околних основних школа. Света Литургија почиње у 8.30 часова.

Ускршњи вашар

Датум: 27. April 2024 10:16 Категорија: Новости

У сусрет Ускрсу ученици 1/1 су приредили вашар. Својим рукотворинама су обрадовали другаре, али и одрасле који се овом празнику радују као и они сами. Осмеси на њиховим лицима казују колика је радост када се радост и љубав деле.

Шта знаш о саобраћају

Датум: 25. April 2024 18:12 Категорија: Новости

На Општинском такмичењу "Шта знаш о саобраћају" екипа наших ученика, Теа Грујић, Елена Јоксимовић,Растко Илић,Стефан Живановић,Нина Маица, Анђелија Иличић, Вукашин и Војин Вулић, освојила је друго место.

Честитамо свим ученицима и њиховом наставнику Радовану Јововићу!

Лав Кекић

Датум: 23. April 2024 19:52 Категорија: Новости

Послушајте како свирају наш ученици Лав Кекић и Дина Бакаловић!

ЗМБШС

Датум: 23. April 2024 09:20 Категорија: Новости

Током викенда још један велики успех наших ученика. Дина Бакаловић и Лав Кекић су се на Републичком такмичењу ЗМБШС сјајно представили и освојили друго и треће место у конкуренцији више од 450 ученика.

Честитамо им!