СРЕЋАН ПРАЗНИК

Датум: 08. Mart 2017 08:17 Категорија: Новости

Свим нашим дамама, као и мамама наших ученика желим СРЕЋАН ДАН ЖЕНА!!!

ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК У БРЂАНИМА

Датум: 07. Mart 2017 23:58 Категорија: Новости

Од новембра 2016. године успешно функционише продужени боравак у ИО Брђани.
Рад се одвија у две групе:
- први и други разред, учитељица Соња Гачић,
- трећи и четврти разред, учитељица Соња Стошић.

ДРЖАВНИ ПРАЗНИК

Датум: 14. Februar 2017 08:51 Категорија: Новости

У среду 15. и четвртак 16.фебруара 2017.године школа неће радити због прославе Дана државности Републике Србије.
Први наставни дан после празника је петак 17.02.2017.године по уобичајеном распореду.

СВИМ ЗАПОСЛЕНИМА, УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ РОДИТЕЉИМА, КАО И СВИМ ГРАЂАНИМА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ЧЕСТИТАМ ДАН ДРЖАВНОСТИ!

НАДОКНАДА НЕРЕАЛИЗОВАНИХ НАСТАВНИХ ДАНА

Датум: 26. Januar 2017 21:31 Категорија: Новости

Према препоруци Министра просвете Републике Србије од 16.01.2017.године о планирању надокнаде нереализованих наставних дана донели смо следећу одлуку:

НАСТАВА ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА СЕ ПРОДУЖАВА НА 30. И 31.ЈАНУАР 2017.ГОДИНЕ, А ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ ПОЧИЊЕ ПРЕМА КАЛЕНДАРУ 13.ФЕБРУАРА 2017.ГОДИНЕ.

У понедељак 13.фебруара настава ће се у матичној школи одвијатаи по следећем распореду:
          1. Пре подне ученици млађих разреда
          2. По подне ученици старијих разреда

СВИМ УЧЕНИЦИМА И ЗАПОСЛЕНИМА ЖЕЛИМ ПРИЈАТАН ОДМОР И ЛЕП ПРОВОД НА ЗИМСКОМ РАСПУСТУ.

ШКОЛСКА СЛАВА

Датум: 26. Januar 2017 21:24 Категорија: Новости

У петак 27.01.2017.године прославићемо школску славу Светог Саву по следећем распореду:
          1. Молебан у Цркви Свете Тројице у Рипњу са почетком у 11.00 часова
          2. Приредба за ученике и родитеље у школи са почетком у 11.30 часова
          3. Славски ручак за запослене и госте у црквеној сали од 12.00 часова

СВИМ УЧЕНИЦИМА И ЗАПОСЛЕНИМА ЧЕСТИТАМ ШКОЛСКУ СЛАВУ!!!

ПРОДУЖЕН РАСПУСТ

Датум: 08. Januar 2017 18:29 Категорија: Новости

Министарство просвете, науке и технолошког развоја одлучило је да због епидемије грипа први део зимског распуста  продужи  за два дана.

Настава у основним и средњим школама почеће у среду, 11. јануара 2017. године.
Министарство је у интензивном контакту са Институтом за јавно здравље Србије др Милан Јовановић Батут и Министарством здравља, а епидемиолошка ситуација на терену прати се на дневном нивоу.
Нова процена стања биће урађена у понедељак 9. јануара.

ДАН ШКОЛЕ

Датум: 08. Novembar 2016 01:45 Категорија: Новости

СВИМ  УЧЕНИЦИМА  И  ЗАПОСЛЕНИМА  ЧЕСТИТАМ  ДАН  ШКОЛЕ!

Зоран Митровски

Датум: 18. Septembar 2016 12:50 Категорија: Новости

У току је поступак јавне набавке за екскурзије ученика од 2. до 8.разреда, као и наставе у природи за ученике млађих разреда.
Позив за понуду и конкурсну документацију можете преузети у менију Преузимање-Јавне набавке.

ПРИПРЕМА, ПОЗОР ...

Датум: 31. Avgust 2016 15:55 Категорија: Новости

КРЕЋЕМО У ШКОЛУ!!!

Четвртак 1.септембар 2016.година:

- ИО Прњавор: 7.30 часова почетак наставе и пријем првака
- ИО Брђани: 8.00 почетак наставе и пријем првака
- Матична школа: 8.15 почетак наставе за млађе разреде
                                  9.00 пријем првака
                                 13.00 почетак наставе за старије разреде

Школски минибусеви полазе у исто време као и прошле године.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!!!