Kвиз саобраћај

Датум: 12. Decembar 2021 14:02 Категорија: Новости

ЈП "Путеви Београда" покренуло је едукативну кампању која има за циљ унапређење безбедности саобраћаја.
У склопу ове кампање, као прва активност организован је квиз са темом "Познавање безбедности саобраћаја и правила понашања у саобраћају". Екипу наше школе чинили су следећи ученици: Лазар Стојановић 5/3, Јелена Божић 6/1, Страхиња Ивановић 7/3 и Симона Кекић 8/3. Они су освојили сјајно друго место у такмичењу школа из 17 општина града Београда.

ЧЕСТИТАМО!!!

Како је изгледало можете погледати на следећим фотографијама.
ФОТОГРАФИЈА 1
ФОТОГРАФИЈА 2
ФОТОГРАФИЈА 3
ФОТОГРАФИЈА 4

Почетак школске године

Датум: 31. Avgust 2021 10:59 Категорија: Новости

Обавештење за прваке

Датум: 27. Avgust 2021 09:30 Категорија: Новости

Обавештење о пријему првака

Бесповратна средства за уџбенике за први и други разред

Датум: 19. Avgust 2021 17:57 Категорија: Новости

Конкурс за доделу бесповратних средстава за куповину уџбеника за први и други разред - ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

Свечани пријем одличних ученика осмог разреда

Датум: 03. Jul 2021 19:58 Категорија: Новости

У петак је у школи организован свечани пријем за све одличне ученике осмог разреда. Директор школе је одржао пригодан говор, разговарао са ученицима и доделио им дипломе, похвале и књиге. Свечаности су присуствовале одељењске старешине осмих разреда Мићо Планић, Тамара Јањевић, Бранка Калас, педагог и психолог школе Светлана Вуканић и Јелена Савић и библиотекар Предраг Димић. Ученик генерације Александра Живановић, носиоци Вукове дипломе Ружица Вулић, Анђела Перић, Александар Ђорђевић и ученици који су постигли одличан успех Анђелина Маринковић, Ђорђе Кузмановић, Јелена Живковић, Сара Бакаловић, Немања Петровић, Јован Зечевић, Ђурђија Савић, Анђелина Благојевић, Милица Трнинић, Нина Лукић, Нађа Михаиловић, Марко Јеремић, Јелисавета Пауновић и Тијана Игњатовић су присуствовали догађају, док су Никола Павловић, Матеја Јовановић, Јована Јеремић и Теодора Недељковић били оправдано спречени.  Фотографије можете погледати у АЛБУМУ.

Свима честитамо на постигнутом успеху током школовања и желимо им много среће и успеха у даљем животу и школовању!

Комбиновани тест

Датум: 25. Jun 2021 16:09 Категорија: Новости

Упутство за прегледање - КОМБИНОВАНИ ТЕСТ - ОВДЕ

Завршни испит математика

Датум: 24. Jun 2021 14:15 Категорија: Новости

Упутство за прегледање теста из математике - ОВДЕ

Тест - српски језик

Датум: 23. Jun 2021 15:08 Категорија: Новости

Упутство за прегледање теста из српског језика на завршном испиту - ОВДЕ

Апликација Моја средња школа

Датум: 16. Jun 2021 10:01 Категорија: Новости

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!

Преко апликације "Моја средња школа" на сајту Министарства просвете ученици осмог разреда могу уношењем своје шифре из ђачке књижице  да провере оцене  шестог, седмог и осмог разреда. ОВДЕ је линк.

Мобилни планетаријум

Датум: 11. Jun 2021 08:46 Категорија: Новости

У оквиру обележавања недеље Милана Ђ. Милићевића у нашој школи је гостовао Мобилни планетаријум. Фотографије са овог догађаја погледајте ОВДЕ