НОВОГОДИШЊИ ВАШАР И МАСКЕНБАЛ - ИО Прњавор

У петак, 27. децембра 2013.године у ИО Прњавор одржани су Новогодишњи вашар и маскенбал. Вашар је допринео празничном расположењу и био је добро посећен. Маскенбалу су уз ученике сва четири разреда присуствовали и наши предшколци. Најбоље маске су награђене пригодним књигама. Тај дан смо се сви сјајно забављали!
СВЕТОСАВСКА ПРИРЕДБА-ИО Прњавор

У ИО Прњавор прослављена је школска слава Свети Сава, Прославу смо обележили сечењем славског колача и извођењем пригодне приредбе. Приредбу за наше госте припремили су ученици сва четири разреда. Захваљујемо се родитељима наших ученика који су нам помогли у организацији прославе.
ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК ИО Прњавор(Саобраћај и народна традиција)

СВЕТИ САВА

У ИО "Брђани" свечано обележена школска слава Свети Сава, сечењем славског колача и извођењем приредбе у којој су учествовали ученици свих разреда.
НОВОГОДИШЊИ ВАШАР - БРЂАНИ

У петак, 27. децембра 2013.године у ИО Брђани одржани су Новогодишњи вашар и маскембал. Најбоље маске су награђене слатким пакетићима, а вашар је и ове године био успешан и веома посећен.
I РАЗРЕД - ИЗЛЕТ

Ученици свих одељења ПРВОГ разреда наше школе су у четвртак, 17. октобра 2013. године, реализовали ПРОГРАМ А амбијенталне наставе УЧИОНИЦА ПОД ВЕДРИМ НЕБОМ. Програм обухвата следеће садржаје: порта Саборне цркве, музеј Вука и Доситеја, Павловића дом и вожњу бродом (поглед на Београд са река).
ДЕЧЈА НЕДЕЉА III

У петак 11. октобра 2013. године у ИО Брђани одржана је традиционална "Шеширијада" . Овом активношћу је завршено обележавање Дечје недеље.
ДЕЧЈА НЕДЕЉА II

У оквиру Дечје недеље од 7. до 11. октобра 2013. године ученици ИО Брђани су правили цветне аранжмане.
ДЕЧЈА НЕДЕЉА I

У оквиру Дечје недеље од 7. до 11. октобра 2013. године ученици ИО Брђани су правили играчке и животиње од јесењих плодова.
ПОСЕТА МУЗЕЈУ

У среду, 25. септембра 2013. године ученици ИО Брђани посетили су Музеј ваздухопловства у Сурчину.