Свечани пријем одличних ученика осмог разреда

Датум: 03. Jul 2021 19:58 Категорија: Новости

У петак је у школи организован свечани пријем за све одличне ученике осмог разреда. Директор школе је одржао пригодан говор, разговарао са ученицима и доделио им дипломе, похвале и књиге. Свечаности су присуствовале одељењске старешине осмих разреда Мићо Планић, Тамара Јањевић, Бранка Калас, педагог и психолог школе Светлана Вуканић и Јелена Савић и библиотекар Предраг Димић. Ученик генерације Александра Живановић, носиоци Вукове дипломе Ружица Вулић, Анђела Перић, Александар Ђорђевић и ученици који су постигли одличан успех Анђелина Маринковић, Ђорђе Кузмановић, Јелена Живковић, Сара Бакаловић, Немања Петровић, Јован Зечевић, Ђурђија Савић, Анђелина Благојевић, Милица Трнинић, Нина Лукић, Нађа Михаиловић, Марко Јеремић, Јелисавета Пауновић и Тијана Игњатовић су присуствовали догађају, док су Никола Павловић, Матеја Јовановић, Јована Јеремић и Теодора Недељковић били оправдано спречени.  Фотографије можете погледати у АЛБУМУ.

Свима честитамо на постигнутом успеху током школовања и желимо им много среће и успеха у даљем животу и школовању!