КЊИЖЕВНО ВЕЧЕ

Датум: 10. Decembar 2018 07:59 Категорија: Новости

КЊИЖЕВНО ВЕЧЕ
Удружење Вукова породица је дана 7.12.2018. у свечаној сали наше школе организовало књижевно вече.

Међународни дан особа са инвалидитетом

Датум: 06. Decembar 2018 20:11 Категорија: Новости

УЧЕШЋЕ ВУКОВЕ ПОРОДИЦЕ на манифестацији поводом Међународног дана особа са инвалидидтетом
Дана 3.12.2018. на позив Удружења Плава шкољка –удружење самохраних родитеља и породице деце са инвалидитетом у Дечјем културном центру Београд, Таковска 8, наша Вукова породица представила је свој рад, своју мисију и визију свог постојања.

ЕКСКУРЗИЈЕ

Датум: 05. Decembar 2018 08:48 Категорија: Новости

У току је јавна набавка за реализацију наставе у природи и екскурзија у школској 2018/2019.години.
Конкурсну документацију, позив за подношење пријаве и измену конкурсне документације можете преузети путем линка.

Наручилац је донео одлуку о продужењу рока за подношење понуда и одговор на питање поњуђача, о којима се можете обавестити путем линкова.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРОДУЖЕЊУ РОКА ЗА ПОДНОШЕЊЕ И ОТВАРАЊЕ ПРИЈАВА

ОДГОВОР НА ПОСТАВЉЕНО ПИТАЊЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНОГ ЛИЦА

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВЕ

ИЗМЕНА КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ

ОТВАРАЊЕ ИЗЛОЖБЕ „Кад је Вук био мали“

Датум: 18. Novembar 2018 18:03 Категорија: Новости

Дана 7.11.2018. у холу ОШ „Вук Караџић“ у Рипњу отворена је изложба награђених ученичких радова пристиглих на ликовни и литерарни конкурс „Кад је Вук био мали“ који је расписала Вукова породица.На наш  конкурс су се одазвале школе из Србије и Републике Српске, њих 14, и тиме је конкурс добио међународни карактер. Изложбу је отворио Милош Стојановић, члан градског већа општине Вождовац уз присуство директора школе Срећка Кривокапић, оснивача Удружења Вукова породица Весне Петровић и оснивача из реда колектива школе.

Дан школе

Датум: 09. Novembar 2018 07:18 Категорија: Новости

Прославили смо Дан школе!

Дан школе

Датум: 07. Novembar 2018 16:33 Категорија: Новости

Као и сваке школске године уочи Дана школе одржани су Ликовни и Литерарни конкурс, као и спортски дан.

Спортски дан су организовали наставници физичког васпитања Драгица Бранковић и Мићо Планић. Девојчице из одељења петих разреда су се такмичиле у игри Између две ватре, а ученице 8/1 и 8/2 су играле одбојку. Дечаци 7/1 и 7/2 су се такмичили у фудбалу.
Организован је и Ликовни конкурс - Стари предмет -. Цртеже ученика, као и имена награђених ученика можете погледати ОВДЕ.
Литерарни конкурс је органиован под називом -Причала ми преслица моје баке... Погледајте ОВДЕ списак награђених ученика.

ЧАРОБНА ИНТЕРКУЛТУРАЛНА МРЕЖА ПРИЈАТЕЉСТВА

Датум: 26. Oktobar 2018 19:15 Категорија: Новости

Ученици II/2 и учитељица Весна Петровић укључили су се у пројекат ЧАРОБНА ИНТЕРКУЛТУРАЛНА МРЕЖА ПРИЈАТЕЉСТВА . Пројекат траје 9 недеља. Оснивач пројекта је Жељана Радојичић Лукић чији је циљ остваривање четвртог циља од 17 развојних циљева UN-а: Квалитетно образовање. Пројекат ће интеркултурално повезати децу са 7 континената, путем вршњачког учења о другим народима, њиховим земљама и културама.
У пројекту ће учешће узети више од 10.000 ученика из 30 земаља, односно из више од 400 школа, више од 400 наставника, а индиректно око 1200 наставника и чак 20.000 родитеља.

Задатак за прву седмицу: Изабрали смо једну земљу учесницу у пројекту-КЕНИЈУ-и о њој ћемо истраживати, сазнати што више путем интернета, из уџбеника старијих рођака, енциклопедија...направити плакат и представити га другарима у школи, учитељицама, родитељима, директору... Мотивисани за рад и маштовито путовање у Кенију...почели смо да радимо! Подржите нас!

ВОЛИМ МОЈУ ШКОЛУ

Датум: 14. Septembar 2018 14:20 Категорија: Новости

Свима њима се захваљујем и честитам на одлично одрађеном послу. Посебна захвалност господину Ђорђу и госпођи Ренати за велики труд који су уложили у прављење овог спота.
Уживајте у споту наших ученика.
Директор школе.

РЕД ВОЖЊЕ ЈАВНОГ ПРЕВОЗА

Датум: 02. Septembar 2018 14:17 Категорија: Новости

Зимски ред вожње јавног превоза линија 404, 405 и 534 којима се превозе наши ученици и запослени, за школску 2018/2019.годину можете преузети у опцији ''Преузимање'' из фолдера ''РЕД ВОЖЊЕ ЈАВНОГ ПРЕВОЗА''.

ПОЧИЊЕМО!!!!

Датум: 31. Avgust 2018 22:10 Категорија: Новости

У понедељак 3.09.2018.године почиње школска 2018/2019.година по следећем распореду:
1. Матична школа:
                                    - млађи разреди пре подне од 8.10 часова и
                                    - старији разреди по подне од 13.20 часова.
2. ИО Брђани пре подне од 8.00 часова
3. ИО Прњавор пре подне од 7.30 часова
Распоред звоњења у матичној школи можете погледати овде.
Пријем првака биће организован по следећем распореду:
                                     - ИО Прњавор у 7.30 сати,
                                     - ИО Брђани у 8.15 сати и
                                     - Матична школа у 9.00 сати.

Школски превоз почиње да ради од понедељка 3.09.2018.године по уобичајеном реду вожње. Ученици старијих разреда који живе дуж линија градског превоза број 404, 405 и 534 неће бити превожени школским минибусевима. Превоз ученика школским превозом биће организован само за ученике који живе далеко од аутобуских линија најмање 1 km.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК!!!