ГДЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ УЏБЕНИКЕ

Датум: 22. Mart 2016 17:57 Категорија: Новости

Школска управа Београд објавила је списак школа где се могу погледати сви одобрени уџбеници. Уџбенике могу погледати наставници, родитељи и ученици. Такође, на сајту Министарства просвете објављена је Листа одобрених уџбеника на основу које се врши избор.

Датум: 01. Mart 2016 13:04 Категорија: Новости

Завршен је поступак јавне набавке за набавку електричне енергије и поступак јавне набавке за организовање ђачких екскурзија. Обавештење о склапању уговора за обе јавне набавке можете преузети у секцији ''ПРЕУЗИМАЊЕ''.

САЈАМ ОБРАЗОВАЊА НА ВОЖДОВЦУ

Датум: 01. Mart 2016 11:57 Категорија: Новости

Обавештавамо ученике 8.разреда и њихове родитеље да ће у суботу 5.03.2016.године, од 10 до 13 часова,  бити организован Сајам образовања у ОШ ''Филип Филиповић'', улица Булевар ослобођења 317. На Сајму ће се представити око 30 средњих школа, ученици и родитељи ће имати прилике да се упознају са програмима средњих школа, као и да поставе питања и разговарају са професорима и ученицима представљених школа.

Свети Сава у ИО Брђани

Датум: 27. Januar 2016 23:41 Категорија: Новости

У оквиру прославе школске славе Светог Саве, у уторак 26. јануара 2016. године одржана је свечаност у ИО Брђани.
Том приликом освештана је водица, обављена молитва и сечење колача. Потом је одржана приредба и подељене награде ученицима за учешће на такмичењима поводом Савиндана.

Фотографије са ове свечаности можете погледати у Галерији.

Школска слава - Свети Сава

Датум: 27. Januar 2016 15:07 Категорија: Новости

Поводом прославе школске славе Светог Саве одржана је приредба у матичној школи. Прослави су присуствовала садашњи, а и неки бивши ђаци наше школе, наставници, родитељи и гости. Након тога смо се окупили и у цркви, где је хор наше школе отпевао химну Светом Сави и очитана молитва.

НОВОГОДИШЊИ И БОЖИЋНИ ПРАЗНИЦИ

Датум: 30. Decembar 2015 09:32 Категорија: Новости

У среду 30.децембра завршавамо наставу у 2015.години. Затим ћемо прославити Новогодишње и Божићне празнике и одморити се за финиш првог полугодишта.
Настава у новој 2016.години почиње у понедељак 11.јануара по следећем распореду:
                    - пре подне старији разреди
                    - по подне млађи разреди

СВИМ ЗАПОСЛЕНИМА, УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ РОДИТЕЉИМА, КАО И СВИМ СТАНОВНИЦИМА РИПЊА ЖЕЛИМ ЗДРАВУ И СРЕЋНУ 2016.ГОДИНУ!!!

Школама у походе у нашој основној школи

Датум: 08. Decembar 2015 21:10 Категорија: Новости

У уторак 08.12.2015. године нашу школу је посетила и снимила екипа РТС - а у оквиру акције "Школама у походе".
Удружење "Школама у походе"  у сарадњи са РТС -ом већ дуги низ година организује културне манифестације у част српских писаца, песника и њихових јубилеја. До сада су низом активности у бројним школама у нашој земљи, Републици Српској, Црној Гори као и у Аустрији, Немачкој, Русији обележили јубилеје у част  Десанке Максимовић, Бранка Ћопића, Душка Радовића, Николе Тесле

Прославили смо 190 година школе

Датум: 19. Novembar 2015 14:37 Категорија: Новости

Текст поводом прославе 190 година наше школе. Прочитајте!

ДЕВЕДЕСЕТ ГОДИНА ШКОЛЕ У БРЂАНИМА

Датум: 03. Oktobar 2015 22:12 Категорија: Новости

У петак, 2. октобра 2015. године, у присуству многобројних гостију, свечано је обележено 90 година рада школе у Брђанима.