ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК У БРЂАНИМА

Датум: 07. Mart 2017 23:58 Категорија: Новости

Од новембра 2016. године успешно функционише продужени боравак у ИО Брђани.
Рад се одвија у две групе:
- први и други разред, учитељица Соња Гачић,
- трећи и четврти разред, учитељица Соња Стошић.

ДРЖАВНИ ПРАЗНИК

Датум: 14. Februar 2017 08:51 Категорија: Новости

У среду 15. и четвртак 16.фебруара 2017.године школа неће радити због прославе Дана државности Републике Србије.
Први наставни дан после празника је петак 17.02.2017.године по уобичајеном распореду.

СВИМ ЗАПОСЛЕНИМА, УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ РОДИТЕЉИМА, КАО И СВИМ ГРАЂАНИМА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ЧЕСТИТАМ ДАН ДРЖАВНОСТИ!

НАДОКНАДА НЕРЕАЛИЗОВАНИХ НАСТАВНИХ ДАНА

Датум: 26. Januar 2017 21:31 Категорија: Новости

Према препоруци Министра просвете Републике Србије од 16.01.2017.године о планирању надокнаде нереализованих наставних дана донели смо следећу одлуку:

НАСТАВА ПРВОГ ПОЛУГОДИШТА СЕ ПРОДУЖАВА НА 30. И 31.ЈАНУАР 2017.ГОДИНЕ, А ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ ПОЧИЊЕ ПРЕМА КАЛЕНДАРУ 13.ФЕБРУАРА 2017.ГОДИНЕ.

У понедељак 13.фебруара настава ће се у матичној школи одвијатаи по следећем распореду:
          1. Пре подне ученици млађих разреда
          2. По подне ученици старијих разреда

СВИМ УЧЕНИЦИМА И ЗАПОСЛЕНИМА ЖЕЛИМ ПРИЈАТАН ОДМОР И ЛЕП ПРОВОД НА ЗИМСКОМ РАСПУСТУ.

ШКОЛСКА СЛАВА

Датум: 26. Januar 2017 21:24 Категорија: Новости

У петак 27.01.2017.године прославићемо школску славу Светог Саву по следећем распореду:
          1. Молебан у Цркви Свете Тројице у Рипњу са почетком у 11.00 часова
          2. Приредба за ученике и родитеље у школи са почетком у 11.30 часова
          3. Славски ручак за запослене и госте у црквеној сали од 12.00 часова

СВИМ УЧЕНИЦИМА И ЗАПОСЛЕНИМА ЧЕСТИТАМ ШКОЛСКУ СЛАВУ!!!

ПРОДУЖЕН РАСПУСТ

Датум: 08. Januar 2017 18:29 Категорија: Новости

Министарство просвете, науке и технолошког развоја одлучило је да због епидемије грипа први део зимског распуста  продужи  за два дана.

Настава у основним и средњим школама почеће у среду, 11. јануара 2017. године.
Министарство је у интензивном контакту са Институтом за јавно здравље Србије др Милан Јовановић Батут и Министарством здравља, а епидемиолошка ситуација на терену прати се на дневном нивоу.
Нова процена стања биће урађена у понедељак 9. јануара.

ДАН ШКОЛЕ

Датум: 08. Novembar 2016 01:45 Категорија: Новости

СВИМ  УЧЕНИЦИМА  И  ЗАПОСЛЕНИМА  ЧЕСТИТАМ  ДАН  ШКОЛЕ!

Зоран Митровски

Датум: 18. Septembar 2016 12:50 Категорија: Новости

У току је поступак јавне набавке за екскурзије ученика од 2. до 8.разреда, као и наставе у природи за ученике млађих разреда.
Позив за понуду и конкурсну документацију можете преузети у менију Преузимање-Јавне набавке.

ПРИПРЕМА, ПОЗОР ...

Датум: 31. Avgust 2016 15:55 Категорија: Новости

КРЕЋЕМО У ШКОЛУ!!!

Четвртак 1.септембар 2016.година:

- ИО Прњавор: 7.30 часова почетак наставе и пријем првака
- ИО Брђани: 8.00 почетак наставе и пријем првака
- Матична школа: 8.15 почетак наставе за млађе разреде
                                  9.00 пријем првака
                                 13.00 почетак наставе за старије разреде

Школски минибусеви полазе у исто време као и прошле године.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!!!

БЕСПЛАТНИ УЏБЕНИЦИ

Датум: 13. Maj 2016 18:30 Категорија: Новости

Министарство просвете, науке и технолошког развоја, у складу са чланом 9. Закона о уџбеницима (''Службени гласник РС'', број 68/15), припрема акт Владе о реализацији пројекта ''Бесплатни уџбеници за школску 2016/2017.годину'', у оквиру којег ће највећи део средстава бити утрошен за финансирање набавке и доделе уџбеника за ученике кориснике новчане социјалне помоћи.

Заинтересовани родитељи, односно старатељи ученика треба да се пријаве разредном старешини најкасније до 17.маја 2016.године.

Поред пријаве за бесплатне уџбенике, родитељи треба да доставе школи потврду надлежног органа социјалне заштите о томе да су корисници новчане социјалне помоћи, као и писану сагласност да школа може да обрађује те податке, најкасније до 10.јуна 2016.године. Ученици родитеља који не доставе потврду надлежног органа социјалне заштите о томе да су корисници новчане социјалне помоћи неће моћи да добију бесплатне уџбенике.