ДАН ШКОЛЕ

Датум: 08. Novembar 2016 01:45 Категорија: Новости

СВИМ  УЧЕНИЦИМА  И  ЗАПОСЛЕНИМА  ЧЕСТИТАМ  ДАН  ШКОЛЕ!

Зоран Митровски

Датум: 18. Septembar 2016 12:50 Категорија: Новости

У току је поступак јавне набавке за екскурзије ученика од 2. до 8.разреда, као и наставе у природи за ученике млађих разреда.
Позив за понуду и конкурсну документацију можете преузети у менију Преузимање-Јавне набавке.

ПРИПРЕМА, ПОЗОР ...

Датум: 31. Avgust 2016 15:55 Категорија: Новости

КРЕЋЕМО У ШКОЛУ!!!

Четвртак 1.септембар 2016.година:

- ИО Прњавор: 7.30 часова почетак наставе и пријем првака
- ИО Брђани: 8.00 почетак наставе и пријем првака
- Матична школа: 8.15 почетак наставе за млађе разреде
                                  9.00 пријем првака
                                 13.00 почетак наставе за старије разреде

Школски минибусеви полазе у исто време као и прошле године.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!!!

БЕСПЛАТНИ УЏБЕНИЦИ

Датум: 13. Maj 2016 18:30 Категорија: Новости

Министарство просвете, науке и технолошког развоја, у складу са чланом 9. Закона о уџбеницима (''Службени гласник РС'', број 68/15), припрема акт Владе о реализацији пројекта ''Бесплатни уџбеници за школску 2016/2017.годину'', у оквиру којег ће највећи део средстава бити утрошен за финансирање набавке и доделе уџбеника за ученике кориснике новчане социјалне помоћи.

Заинтересовани родитељи, односно старатељи ученика треба да се пријаве разредном старешини најкасније до 17.маја 2016.године.

Поред пријаве за бесплатне уџбенике, родитељи треба да доставе школи потврду надлежног органа социјалне заштите о томе да су корисници новчане социјалне помоћи, као и писану сагласност да школа може да обрађује те податке, најкасније до 10.јуна 2016.године. Ученици родитеља који не доставе потврду надлежног органа социјалне заштите о томе да су корисници новчане социјалне помоћи неће моћи да добију бесплатне уџбенике.

КРАЈ ТРЕЋЕГ ТРОМЕСЕЧЈА

Датум: 11. April 2016 14:16 Категорија: Новости

У среду 13.априла завршава се треће тромесечје школске 2015/2016.године. Седнице ће бити одржане по следећем распореду:
1. У среду 13.априла од 12.15 часова - одељенска већа млађих разреда;
2. У четвртак 14.априла од 11 часова - одељенска већа старијих разреда и
3. У понедељак 18.априла од 11.30 часова - Наставничко веће
Родитељски састанци ће почети од среде 13.априла закључно са петком 22.априла, о чему ћемо Вас накнадно обавестити.

ПРОБНИ ТЕСТ

Датум: 11. April 2016 14:10 Категорија: Новости

Пробни завршни испит за ученике осмог разреда наше школе биће реализован по следећем распореду:

1. У петак 15.априла од 12 до 14 часова - тест из математике

2. У суботу 16.априла од 9 до 11 часова - тест из српског језика

3. У суботу 16.априла од 11.30 до 13.30 часова - комбиновани тест

Тест из математике, у петак, ће се радити по учионицама, а у суботу у ходницима у приземљу и на спрату, као што ће то бити и на правом завршном испиту. Распоред седења ученика биће накнадно објављен.

ГДЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ УЏБЕНИКЕ

Датум: 22. Mart 2016 17:57 Категорија: Новости

Школска управа Београд објавила је списак школа где се могу погледати сви одобрени уџбеници. Уџбенике могу погледати наставници, родитељи и ученици. Такође, на сајту Министарства просвете објављена је Листа одобрених уџбеника на основу које се врши избор.

Датум: 01. Mart 2016 13:04 Категорија: Новости

Завршен је поступак јавне набавке за набавку електричне енергије и поступак јавне набавке за организовање ђачких екскурзија. Обавештење о склапању уговора за обе јавне набавке можете преузети у секцији ''ПРЕУЗИМАЊЕ''.