КОТАО У БРЂАНИМА

Датум: 25. April 2018 20:00 Категорија: Новости

Котао на чврсто гориво у издвојеном одељењу у Брђанима је дошао до краја свог радног века и више није за употребу. Градоначелник је одобрио средства за куповину новог котла и поступак набавке је при крају. Котао на чврсто гориво, снаге 100 kW обезбедиће ''РАДИЈАТОР инжењеринг'' из Краљева. Надамо се да ће ученици издвојеног одељења у Брђанима следећу зиму сачекати у топлијим учионицама.

ПРЕДУЗЕТНА ШКОЛА

Датум: 25. April 2018 19:50 Категорија: Новости

Министарство просвете Републике Србије и Фондација ''Универекспорт'' потписале су протокол о сарадњи на Пројекту ''Предузетне школе'' који је усмерен на развој предузетништва као међупредметне компетенције која је услов пласирања и конкурентности на тржишту рада. Очекивани исходи Пројекта су да се ученици и наставници оспособе да од предузетничких идеја дођу до реализације и постизања жељених циљева.
За учешће у овом Пројекту изабрано је 40 школа у Србији за које је Фондација ''Универекспорт'' одвојила 50.000 евра (1.250 евра по свакој школи), а међу изабраним школама нашла се и наша школа. Школама су понуђене три теме од којих је свака школа могла да изабере једну. На списку су се нашле следеће теме:
          1. Израда туристичког водича,
          2. Производња парфема и етеричних уља и
          3. Узгајање органске баште.
Ми смо се одлучили за ову трећу и кренули у реализацију крајем прошле 2017.године. Комплетирали смо документацију и у среду 25.04.2018.године поставили пластенике у издвојеним одељењима у Брђанима и Прњавору.

Такмичење

Датум: 11. Mart 2018 10:16 Категорија: Новости

У четвртак 08.03.2018. у нашој школи је одржано такмичење из математике "Мислиша". На такмичењу су учествовали и ученици млађих и старијих разреда, како из матичне школе, тако и из издвојених одељења Брђани и Прњавор.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ШАХУ

Датум: 05. Mart 2018 18:47 Категорија: Новости

У нашој школи је, у суботу 3.03. и недељу 4.03.2018.године, одржано општинско такмичење у шаху. Наши ученици су остварили добре резултате. Три ученика су се, у појединачној конкуренцији, пласирала на градско такмичење, а екипа наше школе освојила је треће место и пласман на градско такмичење.

НОВОГОДИШЊИ ВАШАР, Брђани

Датум: 27. Decembar 2017 10:29 Категорија: Новости

И ове године у ИО Брђани биће одржан традиционални Новогодишњи вашар.
Вашар ће бити одржан у ЧЕТВРТАК, 28. децембра 2017. године,
са почетком у 18 часова.
Добродошли!

Фотографије можете погледати у галерији - http://osvukripanj.nasaskola.rs/galerija/122/NOVOGODISNjI-VASAR-BRDJANI-2017/

Вашар је и ове године био веома посећен и успешан.
Захваљујемо се родитељима на посети и сарадњи у припреми и реализацији вашара.

Дан школе

Датум: 08. Novembar 2017 21:52 Категорија: Новости

И ове године смо активно прославили Дан школе. Организован је пригодан програм за ученике, запослене, пензионере, као и за родитеље ученика.
Погледајте ОВДЕ како је то изгледало.

Права увертира за јесењи распуст!
Уживајте!

Такмичење из математике

Датум: 08. Novembar 2017 21:49 Категорија: Новости

Резултате такмичења из математике погледајте ОВДЕ.

Ликовни конкурс поводом Дана школе

Датум: 07. Novembar 2017 21:43 Категорија: Новости

Погледајте радове изабране на конкурсу поводом Дана школе. ОВДЕ

Школско такмичење из математике

Датум: 02. Novembar 2017 20:03 Категорија: Новости

У петак, 03. новембра,  биће одржано школско такмичење из матаматике за ученике од петог до осмог разреда.

Почетак у 12:00.

Свим учесницима желимо много успеха!

Општинско такмичење у рукомету

Датум: 18. Oktobar 2017 16:10 Категорија: Новости

Оштинско такмичење - РУКОМЕТ

Рукометна екипа петог и шестог разреда наше школе освојила је прво место на општини Вождовац! У финалу су победиле екипу ОШ „Милан Ђ. Милићевић". Финале је одржано 18.10.2017. године.

ЧЕСТИТАМО!!!