Такмичење у певању

Датум: 28. Mart 2024 16:44 Категорија: Новости

Уна Бојанић је данас освојила прво место, а Елена Јоксимовић и Сара Костић  друго место на Градском такмичењу у певању.

Честитамо њима и њиховој наставници Нади Марковић!

Такмичење оевача

Датум: 26. Mart 2024 11:20 Категорија: Новости

Ученица Катарина Крстић је постигла сјајан успех и освојила прво место са освојених максималних 100 поена на такмичењу певача. Честитамо њој и њеној учитељици Милосији Марковић!

Упис у први разред

Датум: 23. Mart 2024 09:34 Категорија: Новости

Историја - Општинско такмичење

Датум: 20. Mart 2024 20:26 Категорија: Новости

Данас су наши ученици Лав Кекић, Ива Зечевић, Софија Вуковић, Миленко Мијаиловић, Александар Стојић и Јован Брковић постигли сјајне резултате на Општинском такмичењу из историје и пласирали се на Градско такмичење.

Честитамо ученицима и њиховој наставници Снежани Андрић!

Ђорђе Николић

Датум: 14. Mart 2024 07:23 Категорија: Новости

Наш Ђорђе Николић постигао је изванредан успех пласманом на Државно такмичење из информатике и физике.

Браво!

Енглески језик и географија

Датум: 11. Mart 2024 21:12 Категорија: Новости

Још један изузетан успех наших ученика!
Јелена Андрић и Филип Јанковић пласирали су се на Републичко такмичење из руског и енглеског језика.
Јован Брковић; Александар Стојић и Миленко Мијаиловић су се пласирали на Градско такмичење из географије.
Честитамо њима и њиховим наставницама Ани Радивојевић и Марији Кужет.

Општинско такмичење из физике и српског језика

Датум: 27. Februar 2024 20:28 Категорија: Новости

Током претходног викенда наши ученици су се такмичили из два предмета. Поново су постигли сјајне резултате. Николић Ђорђе и Софија Кадијевић су нас представљали на такмичењу из физике, а Лав Кекић, Ива Зечевић, Јелена Андрић су нас представљали на такмичењу из српског језика и књижевности. Јелена Божић је на оба такмичења постигла изузетан успех. Честитамо и њима и њиховим наставницама Ради Милојковић и Бранки Калас.

Општинско такмичење у певању

Датум: 21. Februar 2024 19:06 Категорија: Новости

Ученици наше школе су учествовали на Општинском такмичењу из соло певања.. Постигли су лепе резултате и достојно представили нашу школу. Посебне похвале упућујемо ученицима који су се пласирали на Градско такмичење: Катарини Крстић, Уни Бојанић, Сари Костић и Елени Јоксимовић као и њиховој наставници Нади Марковић и учитељици Милосији Марковић.

Општинско такмичење из математике 2024

Датум: 19. Februar 2024 18:22 Категорија: Новости

Ученици наше школе су учествовали на Општинском такмичењу из математике. Постигли су лепе резултате и достојно представили нашу школу. Честитамо свима на постигнутом успеху. Посебно похваљујемо Дуњу Давинић, Уроша Божића, Јелену Божић, Ђорђа Николића, Лава Кекића и Луку Иличића, који су се пласирали на Градско такмичење и њихове наставнике: Јелену Рашковић, Татјану Марковић, Снежану Типсаревић и Горана Џекулића.

Општинско такмичење из страних језика

Датум: 12. Februar 2024 20:06 Категорија: Новости

Ученици наше школе су учествовали на Општинском такмичењу из страних језика. Постигли су лепе резултате и достојно представили нашу школу. Посебне похвале упућујемо ученицима који су се пласирали на Градско такмичење: Софија Кадијевић, Урош Вучковић, Јелена Андрић, Филип Јанковић, Дуња Давинић и Александра Глумац као и њиховим наставницама Ани Радивојевић и Ивани Симић.