ДАН ШКОЛЕ У ИО БРЂАНИ

У петак, 7. новембра 2014. године у ИО Брђани свечано је приредбом обележен Дан школе. Подељене су похвале и награде за постигнуте резултате на такмичењима.
ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

У понедељак, 3. новембра 2014. године одржано је у ИО Брђани, такмичење из математике, поводом Дана школе.
ТЕМАТСКИ ДАН - IV РАЗРЕД

У ИО Брђани 13. оkтобра 2014. године, реализован је тематски дан на тему "ЈЕСЕН", с циљем упознавања, дружења и припреме ученика за пети разред.
ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ИО БРЂАНИ 5

ЗАВРШНОГ ДАНА Дечје недеље у ИО Брђани организована је "Шеширијада".
ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ИО БРЂАНИ 4

ЧЕТВРТОГ ДАНА Дечје недеље реализована је "Поврћијада". Ученици су правили фигуре од поврћа.
ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ИО БРЂАНИ 3

У оквиру Дечје недеље ученици ИО Брђани су ТРЕЋЕГ ДАНА правили цветне аранжмане.
ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ИО БРЂАНИ

У оквиру Дечје недеље од 6. до 10. октобра 2014. године ученици ИО Брђани су ПРВОГ ДАНА цртали на тему: "Свако дете срећна лица, чува једна породица"
ЗАВРШНА ПРИРЕДБА - БРЂАНИ

У четвртак, 12. јуна 2014. у ИО Брђани одржана је завршна приредба за будуће прваке. У холу школе је постављена изложба свадбених пешкира.
ЗАВРШНА ПРИРЕДБА-прваци - ИО Прњавор

У четвртак 12.6.2014. године, у ИО Прњавор, одржана је завршна приредба за родитеље и пријатеље ђака првака. Ученици су весело уз игру, плес, глуму, рецитовање и музику , обележили крај своје прве школске године.
УСКРШЊИ ВАШАР - ИО Прњавор

16.04.2014. у ходнику школе ИО Прњавор одржан је Ускршњи вашар, којим смо обележили предстојећи празник.