ПРОЈЕКТНА НАСТАВА - I РАЗРЕД

TEMA - СВАКО ИМА ОБЛИК СВОЈ TEMA - "ПОВРЋИЈАДА" TEMA - "ШЕШИРИЈАДА" ТЕМА - ДЕЧЈИ ИНСТРУМЕНТИ ТЕМА - РАДИОНИЦА ЗА АУТОМОБИЛЕ ТЕМА - НОВОГОДИШЊИ ВАШАР
ПРИЈЕМ ПРВАКА 2019. - ИО БРЂАНИ

Наша школа је од данас богатија за 19 нових ђака првака. Срећан почетак!
Тематски дан - Другарство

Дана 16.05.2019. године у нашој школи одржан је тематски дан под називом "Другарство". Активности у оквиру овог пројекта реализовале су учитељице четвртог разреда са својим ученицима. Ученици матичне школе и ученици из издвојених одељења имали су прилику да се кроз групни рад на часовима математике, српског језика, ликовне културе и физичког васпитања друже и уче. Наши четвртаци су се кроз заједничке активности међусобно упознавали, зближавали и уједно припремали за прелазак у пети разред, који ће од септембра сви заједно похађати у матичној школи.
ИЗЛЕТ НА АВАЛУ

ЛИКОВНА КУЛТУРА IV/3

Дружење ученика са наставником ликовне културе Радославом Симићем - часови предметне наставе у четвртом разреду.
ЗОО ВРТ

Ученици ИО Брђани посетили зоолошки врт.
СВЕТИ САВА 2019.

Прослава школске славе у ИО Брђани.
НОВОГОДИШЊИ ВАШАР - БРЂАНИ 2018.

У четвртак, 27. децембра 2018. године у ИО Брђани одржан је традиционални Новогодишњи вашар. И ове године вашар је био веома посећен и успешан. У петак, 28. децембра 2018. је одржан и новогодишњи маскембал.
ДАН ШКОЛЕ У ИО БРЂАНИ 2018.

У среду, 7. новембра 2018. године у ИО Брђани свечано је приредбом обележен Дан школе. У присуству ученика и родитеља директор школе је доделио похвале и награде за постигнуте резултате на такмичењима.
ДАН БАКА У ШКОЛИ

У ИО Брђани, одржано дружење ученика и њихових бака. Извођењем приредбе ученици исказали захвалност бакама за љубав и пажњу коју од њих добијају.