Желим да знаш

Поклони за пријем првака у Дечији савез

Пријем одличних ученика

Мобилни планетаријум

Дана 04.06. у нашој школи је поводом обележавања дана Милана Ђ. Милићевића гостовао мобилни планетаријум. Ученици су са својим учитељима и наставницима присуствовали овом интересенатном и поучном догађају.
БИБЛИОТЕКА У БРЂАНИМА

У петак, 9. априла 2021. године, ученици трећег разреда су направили библиотеку (донели сликовнице, енциклопедије и књиге). Прваци су посетили библиотеку, упознали се са начином издавања књига, а затим одабрали књигу и договорили се кад да је врате.
Интернационално такмичење "Немањићи"

Фондација Мир Божији организовала је интелнационално такмичење под називом '' Немањићи '' поводом 800 године самосталности Српске Православне Цркве.
Сунчев систем - изложба

Ученици петог разреда са са наставницом географије Маријом Кужет правили "Сунчев систем" и радове изложили у холу школе.
ДЕЧЈА НЕДЕЉА 2019.

У оквиру Дечје недеље организоване су следеће активности: - " ДЕЦА ДЕЦИ", Писање порука; - ПРИЈЕМ ПРВАКА У ДЕЧЈИ САВЕЗ (матична школа); - "ПОВРЋИЈАДА"; - "ШЕШИРИЈАДА", - ФЕР ПЛЕЈ, спортске игре; - и подела диплома.
ПРОЈЕКТНА НАСТАВА - I РАЗРЕД

TEMA - СВАКО ИМА ОБЛИК СВОЈ TEMA - "ПОВРЋИЈАДА" TEMA - "ШЕШИРИЈАДА" ТЕМА - ДЕЧЈИ ИНСТРУМЕНТИ ТЕМА - РАДИОНИЦА ЗА АУТОМОБИЛЕ ТЕМА - НОВОГОДИШЊИ ВАШАР
ПРИЈЕМ ПРВАКА 2019. - ИО БРЂАНИ

Наша школа је од данас богатија за 19 нових ђака првака. Срећан почетак!