ПОРОДИЧНИ БУКВАР

У уторак, 29. априла 2014. године, од 17:30 часова у школи у БРЂАНИМА на родитељском састанку одржано је предавање: - УВОДНО ПРЕДАВАЊЕ НАМЕЊЕНО ПОРОДИЦАМА ПОРОДИЧНИ БУКВАР – проф. Милица Новковић
ИЗЛОЖБА

У холу школе ученици су, заједно са учитељицама, представили производе старих, и по мало, заборављених заната. Мало боље смо се упознали са описом посла : кујунџија, ковача, лимара, вуновлачара, бомбонџија, лицидера... Изложба ће трајати од 16.4.2014. до 31.5.2014.
УСКРШЊА ЈАЈА

У среду 16. априла 2014. године у ИО Брђани направљена је изложба Ускршњих јаја.
ДРУЖЕЊЕ УЧЕНИКА

У петак 4. априла 2014. ученици ИО Брђани угостили су другаре трећег и четвртог разреда ИО Прњавор. Време су провели у заједничкој игри, спортском такмичењу и дружењу.
ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ПЛЕСНИ ФЕСТИВАЛ

На Интернационалном плесном фестивалу одржаном 29. марта 2014. године у Зрењанину, ученице наше школе из ИО Брђани, постигле су запажене резултате. Сведоци тог успеха су освојене медаље, дипломе и пехар у рукама Нине Некић II/3, Бранкице Горуновић III/3 и Николине Стојић III/3.
ПОСЕТА МУЗЕЈУ - ИО БРЂАНИ

У петак, 14. марта ученици ИО Брђани су посетили изложбу "ЦРНО И БЕЛО - Прича о чоколади" у Природњачком музеју на Калемегдану.
ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК-ИО ПРЊАВОР(Вук Караџић)

Током месеца фебруара подсетили смо се Вука Караџића, његових речи и дела. Прошло је 150 година од када није са нама,али без његове азбуке се не може провести ни један дан у школи и животу.У то име, играли смо се различитим материјалима и стварали слова и текстове на шаљив и неуобичајан начин.
ДЕЧЈА НЕДЕЉА - ИО Прњавор

У оквиру Дечје недеље од 7. до 11. октобра 2013. године ученици ИО Прњавор су припремили приредбу којом је обележен пријем првака сва четири одељења првих разреда наше школе у Дечји савез.
НОВОГОДИШЊИ ВАШАР И МАСКЕНБАЛ - ИО Прњавор

У петак, 27. децембра 2013.године у ИО Прњавор одржани су Новогодишњи вашар и маскенбал. Вашар је допринео празничном расположењу и био је добро посећен. Маскенбалу су уз ученике сва четири разреда присуствовали и наши предшколци. Најбоље маске су награђене пригодним књигама. Тај дан смо се сви сјајно забављали!
СВЕТОСАВСКА ПРИРЕДБА-ИО Прњавор

У ИО Прњавор прослављена је школска слава Свети Сава, Прославу смо обележили сечењем славског колача и извођењем пригодне приредбе. Приредбу за наше госте припремили су ученици сва четири разреда. Захваљујемо се родитељима наших ученика који су нам помогли у организацији прославе.